EGINA HAKKINDA

EGINA

Egina, sıra dışı kadının günün modasını kendi  tarzıyla birleştirip “kendisi” olabilme seçeneğini siz sayın müşterilerine sunmaktadır.

EGINA HAKKINDA

TECRÜBE

1963 yılından bu yana bayan ayakkabı üretimi alanında köklü bir yere  sahip olan Egina ürünleri; İtalya, İspanya, Hollanda, Kanada, Yunanistan, Ingiltere, Japonya, Rusya ve Türkiye’de ünlü markalar tarafından satın alınmaktadır.

EGINA HAKKINDA

MARKA

2005 yılında Alsancak’ta kendi markası ile perakende sektörüne  giriş yapan Egina, kısa sürede bu alanda da başarı elde etmiştir. Halen İzmir Alsancak ana mağaza ve Balçova outlet mağazalarıyla satışlarını sürdürmektedir.

EGINA HAKKINDA

KALİTE

Günün moda  çizgilerini taşıyan rahat günlük grubunu Egina; sıra dışı, şık, fashion grubunu  Age markalarıyla satışa sunan Egina’nın tüm ürünleri gerçek deri malzemeler  kullanılarak üretilmektedir.

HİZMET

Egina, kendi üretiminin yanı sıra dünyaca ünlü ayakkabı markalarının da satış temsilciliğini üstlenmektedir. Bu markalar arasında, Alman markası Birckenstock, İtalyan spor ayakkabı markası Superga, Avustralyalı marka Ugg ve Inuovo yer almaktadır.

EGINA MODELLERİ, GÜVENLİ ALIŞVERİŞ, TAKSİT İMKANI ve ÜCRETSİZ KARGO FIRSATIYLA AYAĞINIZA GELSİN

ONLINE MAĞAZA